Lëkundje tërmeti në vendin tonë, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vendin tonë. Siç raporton Qendra Evropiane e Tërmeteve, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.1 të shkallës Rihter dhe me një thellësi zero kilometra.

Ndërkohë, EMSC raporton se epiqendra e tërmetit është regjistruar në Fushë-Krujë.

termet 600x225 1