Rama bëri mbrëmë marrëveshje me veten!

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka, ka reaguar pas ftesës së kryeministrit Edi Rama ndaj opozitës  për të marrë pjesë në mbledhjen e sotme të Këshillit Politik që do të mbahet në orën 17:00.

Ish-deputeti i PD shkruan se Rama bëri marrëveshje me veten, duke iu referuar marrëveshjes së një dite më parë.

“Rama bëri mbrëmë marrëveshje me veten: Më 23 korrik do votojë marrëveshjen e 5 qershorit dhe më 30 korrik do votojë rrëzimin e saj”, shkruan Paloka.