Këngëtari i njohur shpërthen ndaj Ramës: ”Të q*** qeverinë dhe…!”

Reperi i njohur Majk, përmes disa postimeve në Instastory, ka reaguar ndaj masave të qeverisë për mos hapjen e lokaleve të natës dhe ndalimin e muzikës pas orës 20:00 të mbrëmjes.

Në postimin e parë ai mbështet protestat e zhvilluara në Londër për mos mbajtjen e maskës, ndërsa në postimin e dytë shkruan se dëshiron të jetojë sipas rregullave të veta. “Të q*** qeverinë dhe sistemin”, shprehet ai.

majk 1