Ballina Kryesore Gjergji Thimio publikon fotot kur goditet me grushta nga kunati i Niko...

Gjergji Thimio publikon fotot kur goditet me grushta nga kunati i Niko Peleshit, thirrje ambasadës amerikane

Koleksionisti Gjergji Thimio ka publikuar fotot kur goditet me grushta nga kunati i Niko Peleshit, Olsi Tele. Sikurse shihet edhe në foto, Thimio është goditur dhe shtrirë në tokë nga Tele. Fotot janë publikuar pasi media e Peleshit u shpreh se Thimio nuk ishte dhunuar nga Tele.
Thimio i ka bërë thirrje ambasadores amerikane që ti mbrojnë jetën. Kujtojmë se Thimio deklaroi pak ditë më parë se Rama ishte arrestuar në Parik për trafikim ikonash.

“Shqiptare…mos heshtni…kjo eshte skena faktike kriminale e kriminelit OLSI TELE kunatit te Niko Peleshit deputet i Partise Socialiste te SEKTIT: Rilindje te krye kusarit Edvin Kristaq Rama…Me njoftuan qe prokuroria ka nisur procedim penal per rastin ne fjale….te shohim.
Ambasada U.S.A Tirane: znj .yuri Kim me mbro jeten si Ambasadore ne Tiran”, shkruan Thimio në postimin e tij.

Exit mobile version