Berisha: Si po hakmerret Rama ndaj Shkodrës

Shkodren, kryqendren e Veriut, Edvin Urrejtja e zbraz nga institucionet!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

Miq, ne nje akt urrejtje aterore ndaj Shkodres Edvin Kristaq Xhelati largon nga kryqendra e Veriut te vendit nje seri drejtorish, gje te cilen nuk e bene as pas pushtimit te saj Enver Hoxha, Hitleri shqiptar i Pasluftes dhe vrasesi serial Mehmet Shehu.

Ky akt eshte deshmi tjeter e urrejtjes se pashuar aterore se Edvin Kristaq Xhelatit ndaj qendrimit te pamposhtur te qytetit kunder eterve te tij mizor dhe kunder vet atij si bastard i tyre. sb

Pershendetje Z Sali Berisha.Une qe po ju shkruj jam nje nga te dekuruarit ne proceset demokratike,antar i vjeter i PD ne Shkoder.Po ju shkruj masi jeni i vetmi za iqe komunikoni tashme me publikun duke prezantuar paftyrsine e kesaj qeverie ne vendime abuzive ne dam te popullates.Ne Shkoder qeveria po heq ne menyr te dhunshme shum institucione shteterore duke i kaluar ne Lezhe,vendimi i fundit eshte Inspektoriati i Mjedisit duke ju bashkuar ne keto 7 vjet ndermarrjeve Bonifikimi,Elektriku,Arkivat,Arsimi,se fundmi Mjedisi,duke i shtuar numrin e te papunve ne kete Bashki.E bej kete ankese pasi ,askush nuk prononcohet per kete maskarade qe po i behet qytetit te persekutuar nga eterit e bijte ne vite.Ju pershendes si nje nga antaret me te vjeter te Pd,respekte.