Detaje të reja nga përplasja me armë në mes të Tiranës ku u plagosën dy persona

Detaje të reja janë zbuluar nga përplasja me armë në zonën e ish-Bllokut në mesnatë.

Burimet bëjnë me dije se dy persona janë plagosur në zonën e ish-Bllokut, njëri me armë zjarri i plagosur në këmbë dhe tjetri me sende të forta.

Të dy të plagosurit janë dërguar tek Spitali i Traumës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Shkak dyshohet një sherr midis njëri-tjetrit, ndërkohë që policia ende nuk ka dhënë asnjë informacion në lidhje ngjarjen.