Humb jetën 49-vjeçarja nga Covid-19, ishte infektuar në fasoneri

Edhe një viktime tjetër nga koronavirusi është shënuar në vendin tonë.

Fax News raporton se, një 49 vjeçare nga Kruja e intubuar prej 10 ditësh ka humbur jetën në spitalin Covid si pasojë e koronavirusit.

49 vjeçarja nënë e 7 fëmijeve dhe ishte infektuar në një fasoneri.