Ballina Notizie Paloka paralajmëron Ramën: Po kërkon të kalojë çdo kufi vetëm për të...

Paloka paralajmëron Ramën: Po kërkon të kalojë çdo kufi vetëm për të mbrojtur pasurinë dhe pushtetin e tij personal

Edi Rama deklaroi sot se mbështet nismën e Myslym Murrizit dhe disa deputetëve të tjerë, për hapjen e listave, por tha se me këtë nismë do të ndalojë dhe koalicionet parazgjedhore.

Një reagim yë fortë ka bërë edhe nënkryetari i PD, Edi Paloka me një postim në Facebook, ku përveç mesazhit i ka treguar edhe disa foto Edi Ramës.

‘Tani që Rama po kërkon të kalojë çdo kufi vetëm për të mbrojtur pasurinë dhe pushtetin e tij personal, nuk mund të ketë më ‘vija të kuqe’ që ta ndalin popullin të marrë në dorë fatet e tij…

Kjo është e qartë sot për këdo, shqiptarë apo ndërkombëtarë!’, shkruan Paloka që e shoqëron postimin me fotot e mëposhtme.

Exit mobile version