Berisha: Edvin Hajduti do ju marrë shqiptarëve 110 milionë euro për Bechetin, ja si gënjenin katër muaj më pare (Video)

Ish-Kryeministri Berisha shkruan se, Rama duhet t’i paguajë 110 milion euro Bechetit të Agon Channel, pasi i mbylli me forcë sipërmarrjen.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Edvin Hajduti dhe Arben Hajni ju marrin ju nga xhepat 110 milione euro per te paguar shkeljet e renda ligjore dhe urrejtjen e tyre personale ndaj Francesko Bechetit dhe Agon Channel, te cilin e mbyllen me force sepse denonconte vjedhjet dhe korrupsionin e tyre. sb

Edvin Hajduti dhe Arben Hajni ju marrin ju nga xhepat 110 milione euro per te paguar shkeljet e renda ligjore dhe urrejtjen e tyre personale ndaj Francesko Bechetit dhe Agon Channel, te cilin e mbyllen me force sepse denonconte vjedhjet dhe korrupsionin e tyre. sb

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 9. Juli 2020