8 muaj arrati Rama, ia njeh Kajmakut si muaj paraburgimi, Berisha: Rroftë narkodrejtësia e Partisë!

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas lirimit nga arresti i ish-kreut të Bashkisë së Voreës. Agim Kajmaku.

Berisha shkruan në reagimin e tij se, 8 muaj arrati, kryekreu Edvin Mafia ia njeh Kajmakut si muaj paraburgimi. Ndaj

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Rroftë narkodrejtësia e Partisë! 8 muaj arrati, kryekreu Edvin Mafia ia njeh Kajmakut si muaj paraburgimi. Ndaj urdhëroi dje lirimin e tij brenda 24 orëve. U tha dhe u bë. Kajmaku i lirë brohoret me vete që dje: Rroftë drejtësia e Partisë! sb

rama kajmaku