Video/Afera me aksin Milot-Fier, Endri Hasa publikon shifrat e vjedhjes së Rilindjes: Fitimi marramendës nga kjo aferë korruptive 2.4 miliardë euro

Hajdutët me çizme të Rilindjes me në kryehajdutin 🤡 Edi Rama punojnë vetëm që të rrjepin shqiptarët.

Siç bënë me unazë e madhe me 20 milion Euro për km tani vjedhjet me rrugët e kanë bërë standard të dhe shpallin garën e paracaktuar Milot- Fier që do të kushtojë 1.2 miliardë euro për 115 kilometra, nga të cilat 62 kilometra janë ekzistuese!

Fitimet nga kjo aferë do të jenë marramendëse:

2.415.555.386 euro për 35 vjet;

69 milionë euro/vit
5.75 milionë euro/muaj.
192 mijë euro/ditë.
8 mijë euro/orë.
133 euro/minutë.

Kjo është vjedhja e radhës e bandës në pushtet.
Shpëtimi i vetëm është largimi i Edi Ramës.
#kryeministerideshtuar

https://www.facebook.com/endrihasa.al/videos/604435976878039/?v=604435976878039