Miku i bandës së Habilajve i paracaktuar si kryetar i BKH! Reagon Berisha: Sukses i ri i Dvoran Reformës

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se është paracaktuar emri i personit që do të drejtojë Byronë Kombëtare të Hètimit, dhe është ish-kreu i Policisë së Fierit dhe Tiranës Ervin Hodo.

Ndërkohë që në garë janë katër kandidatë të cilët kanë rezultuar të pastër nga hètimet që janë bërë ndaj figurave të tyre, Berisha duke iu referuar një mesazhi të mbërritur në adresë të tij, se Hodo do të marrë drejtimin e BKH-së.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Miku i bandes se Habilajve i paracaktuar si kryetar i BKH! Sukses i ri i Dvoran Reformes.
Lexoni denòncimin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Dr.Berisha po ju dergoj nje info shume te rende. Kete jave mbyllet procesi i emerimit te kreut te BKH dhe kane caktuar si drjtues Ervin Hodon, i cili eshte akuzuar nga dy oficere policie ne azl si Dritan Zagani dhe Antonio Nazeraj si i pèrfshire ne favòrim te bandes se Habilajve.

Kur ishte Tahiri minister Hodo ka qene drejtor i pòlicise se Fierit qe Zagani i conte emaile e informacione per Habilajt. Po dieht si shkoi ceshtja e tij. Turp turp cfare po ndodh ne kete vend.