Video tronditëse/ Berisha denoncon mafian e plehrave: Sa fiton Rama-Veliaj-Ndragheta nga thesi i plehrave

Ndiqeni kete skene dramatike!

A e dini pse 5 narkobandite me uniforme keqtrajtojne dhe i marrin thesin me plehrat e kafshates qytetarit?

Kjo sepse plehrat jane afera Rama-Veliaj-Bosi i Ndragetes, Miglioranzi i Verones!

Ne kete afere ndermarrja e tyre e perbashket Echo Tirana, duke paguar nga takspaguasit 12-27 euro per çdo ton plehra qe dergon ne Sharre ndermarrjes peseri te perbashket pra i paguanje vetes se tyre dhe Rama-Velia-Ndrageta fitojne ne dite 400000-440000 euro. Kjo eshte arseyeja pse 5 narkopolice i versulen te shqyejne fatkeqin qe siguron kafshaten me plehrat qe mbledh! Krim mafioz! sb

Ndiqeni kete skene dramatike!A e dini pse 5 narkobandite me uniforme keqtrajtojne dhe i marrin thesin me plehrat e kafshates qytetarit? Kjo sepse plehrat jane afera Rama-Veliaj-Bosi i Ndragetes, Miglioranzi i Verones!Ne kete afere ndermarrja e tyre e perbashket Echo Tirana, duke paguar nga takspaguasit 12-27 euro per çdo ton plehra qe dergon ne Sharre ndermarrjes peseri te perbashket pra i paguanje vetes se tyre dhe Rama-Velia-Ndrageta fitojne ne dite 400000-440000 euro. Kjo eshte arseyeja pse 5 narkopolice i versulen te shqyejne fatkeqin qe siguron kafshaten me plehrat qe mbledh! Krim mafioz! sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 26. Juni 2020