Video/ Goditet me grusht i prangosuri, Berisha: Janë 3 shtaza me uniformë, por emrat e tyre i mbajnë sekret

Ish-Kryeministri Sali Berisha e ka reaguar ndaj sjelljes shtazarake të Policisë për dhunën e ushtruar ndaj një personi të arrestuar.

Berisha ka kërkuar të bëhen publikë emrat e dhunuesve me uniformë, duke akuzuar kreun e qeverisë, të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë së Shtetit.

Reagimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Qytetarin e lidhur me hekura në duar, shtaza me uniformë e godet me grusht në fytyrë dhe shtaza tjetër me uniformë e mban! Emrat e tyre si në asnjë vend të botës i mbajnë sekret për publikun. Gjersa të bëhen publikë emrat e tyre, për çdo njeri, emrat e vërtetë të tyre janë tre: Edvin Kristaq Krimineli, gjeneral Hashash Skuthi dhe Ardi Gerond Droga! sb

Ndiqeni videon e tyre.

Qytetarin e lidhur me hekura ne duar shtaza me uniforme e godet me grusht ne fytyre, dhe shtaza tjeter me uniforme e mban! Emrat e tyre si ne asnje vend te botes i mbajne sekret per publikun.Miq, gjersa te behen publik emrat e tyre, per cdo njeri emrat e vertet te tyre jane tre:Edvin Kristaq Krimineli, gjeneral Hashash Skuthi dhe Ardi Gerond Droga! sbNdiqeni videon e tyre.

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 23. Juni 2020