Një lajm alarmant! Berisha: Infektohen me Covid-19 të semurët me leucemi akute në QSUT!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, 11 paciente me lucemi akute janë transferuar në QSUT, të cilët janë infektuar me Covid-19.

Berisha shkruan në reagimin e tij se, këto janë pasojat e rënda të shndërrimit të QSUT në bombë gjigande biologjike!

Postimi ish-Kryeministrit Berisha

Nje lajm alarmant!

Infektohen me covid19 te semuret me leucemi akute ne bomben biologjike QSUT!

Keto jane pasojat e renda te shnderrimit te QSUT ne bombe gjigande biologjike! Krim i rende i Edvin Hajdutit dhe Ndrikull Hajnise!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Dr. Berisha ! Kam dashur te ju shkruaja par 5 diteve kur mora nje informacion se nga spitali i semundjeve te brendshme jane transferuar 11 paciente me lucemi akute, ( informacionin e kisha nga nje mik i imi qe punon aty ne ate spital) por dhe vete nuk doja ta bespja, por fakti qe po shoh se brenda nje jave kemi 4 viktima me “kovid” me le te kuptoj lojen e piset dhe mashtruese qe po ben kjo qeveri me dirigjent Ramsin., kjo eshte e tmerrshme. Respekte