Spaho tregon me video gënjeshtrat e Ramës: Ja si mashtron me premtimet e tij 3D

Nënkryetari i PD, Edmond Spaho ka postuar një video nga premtimet “3D” të kryeministrit Rama.

Spaho shkruan në një reagim në faqen e tij sociale, Facebook se, Edi Rama është një kryeministër që vetëm gënjen.

Reagimi i plotë

Edi Rama është një kryeministër që vetëm gënjen. Gënjen nga mëngjesi në darkë, nga Jugu në Veri. Investimet që premton nuk ekzistojnë. Prej disa vjetësh mashtron vlonjatët për aeroportin e Vlorës. Aeroporti mbeti një projekt në 3D, sepse Bashkimi Europian e refuzoi planin e tij për të vjedhur me biznesmenë të dyshimtë turq.

Edi Rama është një kryeministër i dalë bojë, që si mjet kryesor politik ka gënjeshtrën dhe mashtrimin e qytetarëve.

https://www.facebook.com/442305982603609/videos/559144641402758/