Ndërron jetë tek Infektivi një tjetër e infektuar me Covid-19

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë nga koronavirusi në vendin tonë, duke e çuar në 38 numrin total të viktimave.

Burime i thanë “BalkanËeb” se ka ndërruar jetë te Spitali Infektiv një 82-vjeçare.

Mësohet se e moshuara është infektuar me COVID-19 te Hematologjia dhe është shtruar tek Infektivi, ku ka ndërruar jetë.