Në Nikël banorët nën terrorin e bandave që ruajnë parcelat me hashash, policia nuk mund të futet

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetar, i cili shkruan se banorët e fshatit Qerekë ndihen të terrorizuar, pasi çdo natë duhet të përballen me breshëritë e kallashnikovëve që ruajnë plantacionet.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Prodhim i bollshëm këtë vit i bimës së partisë, Hashashit.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

Janë fotografuar në fshatin tim Qerekë.

Ju lutem denoncojini.

Kemi frikë mos na vrasin kalamajtë se gjujnë me kallash çdo natë, në komunën e Nikles nuk futet policia pasi mbrojtjen e ka banda e Bamëve me shokët që e rrethojnë dhe që lëvizin të armatos e me makina të blindume, shefi i komisariatit i ka dhon mbrojtje e vec i mbështet aktivitetin criminal.

auto qereke11592410444