Berisha denoncon skandalin: Urdhërohet lirimi i nipit të deputetit rilindas, u arrestua për grabitje në Tiranë!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim të fortë, ku treohet se si rilindasit dhe njerëzit e tyre nuk duan t’ia dinë për ligjij dhe shtetin.

Në mesazhin dërguar ish-Kryeministrit Berisha, qytetari dixhital denoncon se Andi Kraja, nipi i deputetit rilindas Vladimir Kosta, po lirohet nga burgu pas presionit politik.

Kraja u arrestua një ditë më parë dhe njhet sei koka e bandës që kryente grabitje në Tiranë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ne krye te bandes se grabitesve ne Tirane nipi i narkedeputetit! Urdherohet lirimi: eshte i yni!!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Z KRYEMINISTER SI JENI FAMILJARISHT.KY GRUPI I GRABITESVE NE TIRAN QE U KAP DJE ESHTE NIPI I DEPUTETIT LAD KOSTA CUNI I MOTERES. ANDI KRAJA QUHET SIGURISHT DO E LIROJNE. TE FALA NATEN E MIRE