Berisha publikon videon: I forti i Edvin Drogës dhunon çiftin e moshuar

Ish-Kryeministri Sali Berisha publikoi një video, ku shihet një person teksa dhunon një çift të moshuarish në Berat. Berisha thotë se ai është ‘i forti i Edvin Drogës’.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

I forti i Edvin Drogës terrorizon një çift të moshuar! Edvini publikon në FB hotelin e të fortit të tij! Kjo për të fortin është licencë për të dhunuar dy të moshuar.

Narko-policia paguhet për të heshtur! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon prekëse të qytetarit dixhital. sb

Zoti Sali Berisha, unë që po të shkruaj jam një qytetar nga Berati, dua të denoncoj burrin e një drejtoreshe shkolle në Berat, Eftali Mboqe, militante e PS, ka dhunuar prindërit e mi 75 vjeç. Do ju dërgoj dhe filmimet.

Shikoje zoti Sali, burri i drejtoreshës së shkollës ‘7 NENTORI’, Berat si me dhunon prindërit. Drejtorët e EDI RAMES. Kemi bërë 12 kallëzime dhe Policia e Shtetit të Edi Ramës na ka lënë në mëshirë të fatit se nuk merr masa se është e shoqja drejtoreshë dhe militante e PS Mavi.

Zoti Sali, kemi dy vjet se po na dhunojnë se kanë bërë një hotel, nuk kanë punë dhe na thonë se e kemi fajin ne dhe na thonë se kemi Edi Ramën që na mbron. Edi Rama ia ka hedhur dhe në fejsbuk këtë hotel në Berat. Na kanë thyer dhe xhamat e makinës. Policia ka frikë nga kjo drejtoreshë.

Deshën të bënin një urë pa leje dhe ne lajmëruam policinë dhe ata nuk i lanë dhe po na dhunojnë këtu e 2 vjet.

Kemi bërë 12 kallëzime dhe asgjë. Policia e Shtetit e korruptuar.

Ju lutem, jemi familje punëtorësh, shikojmë punën tonë. Na ndihmoni ju lutemi. Respekte!

I forti i Edvin Droges terrorizon nje çift te moshuar!Edvini publikon ne FB hotelin e te fortit te tij!Kjo per te fortin eshte liçence per te dhunuar dy te moshuar.Narkopolicia paguhet per te heshtur!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon prekese te qytetarit dixhital. sbZoti Sali Berisha une qe po te shkruaj jam nje qytetar nga Berati dua te denancoj burri i nje drejtoreshe shkolle ne Berat Eftali Mboqe militante e PS ka dhunuar prindrit e mi 75 vjeç do ju dergoj dhe filmimet respekte shikoje zoti Sali burri i drojtoreshes se shkolles 7 NENTORI BERAT si me dhunon prindrit drejtoret E EDI RAMES kemi bere 12 kallezime dhe policia e shtetit te Edi Rames na ka lene ne meshir te fatit se nuk mer masa se eshte e shoqja drejtoresh dhe militante te PS Mavi respektezoti Sali kemi dy vjet se po na dhunojne se kan bere nje hotel nuk kane pune dhe na thone se e kemi fajin ne dhe na thone se kemi Edi Ramen qe na mbrone Edi Rama ja ka hedhur dhe ne fejsbuk kete hotel ne Berat na kan thyher dhe xhamat e makines policia ka frike nga kjo drejtoreshdeshen te benin nje ure pa leje dhe ne lajmeruam policin dhe ata nuk i lane dhe po na dhunojne ketu e 2 vjetekemi bere 12 kallezime dhe asgje policia e shtetit e koruptuarju lutem jemi familje puntoresh shikojme punen tone na ndimoni ju lutemi respekte

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 11. Juni 2020