Përmbytja e Librazhdit, reagon Endri Hasa: Kështu ndodh kur qeveris kryehajduti Edi Rama dhe banda e tij

Librazhdi dhe shumë qytete të tjera në Shqipërinë e Mesme u përmbytën ditën e sotme nga shirat e rrëmbyeshëm të cilët u favorizuan edhe nga vjedhjet që janë në ndërtimin e rrugëve.

Ish-deputeti i PD i këtij qarku, Endri Hasa, ka akuzuar qeverinë Rama për këtë gjendje.

Ky është rezultati i vjedhjes urbane në Librazhd.

Këtu e ka çuar gjendjen papërgjeshmëria e Taulant Ballës dhe vartësëve të tij.

Kështu ndodh kur qeveris kryehajduti Edi Rama dhe banda e tij që mendon vetëm për vete dhe i ka lënë në mëshirë të fatit shqiptarët”, shprehet Hasa.

Ky është rezultati i vjedhjes urbane në Librazhd.Këtu e ka çuar gjendjen papërgjeshmëria e Taulant Ballës dhe vartësëve të tij.Kështu ndodh kur qeveris kryehajduti Edi Rama dhe banda e tij që mendon vetëm për vete dhe i ka lënë në mëshirë të fatit shqiptarët.

Gepostet von Endri Hasa am Mittwoch, 10. Juni 2020