Ballina Aktualitet Gazetarja zbulon mesazhin: Ja sa mijëra euro shpenzojnë ministrat e Ramës për...

Gazetarja zbulon mesazhin: Ja sa mijëra euro shpenzojnë ministrat e Ramës për s*ks me pagesë

Duke iu referuar ngjarjeve të ditëve të fundit, ku janë bërë publike disa raste të abuzimit s*ksual, qoftë me fëmijë apo me të rritur, është nxitur një debat se a duhen të legalizohen shtëpitë publike në vendin tonë. Kjo temë u risoll në vëmendje dhe në studion e emisionit “Shqipëria Live”.

Një nga të ftuarat ishte dhe gazetarja Zhaklin Lekatari, e cila njihet për ndjeshmërinë e saj përsa i përket temave që kanë të bëjnë me edukatën s*ksuale apo të drejtat e grave.

Ndërkaq, ndër të tjera ajo lexoi një mesazh që i kishin dërguar në rrjete sociale, tek thuhej se pjesa më e madhe e ministrave dhe deputetëve në vendin tonë, janë të gatshëm që të paguajnë deri në 2 mijë euro për të kryer marrëdhënie s*ksuale.

Exit mobile version