Biznesmenët denoncojnë Ramën për mashtrimin me pagat e “luftës”!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar esazhet e dy biznesmenëve të cilët shkruajnë se, kryeministri i ka mashtruar për pagën e luftës.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Denoncojne Edvin Genjeshtren per mashtrimin me pagat e luftes!

Lexoni denoncimet e qytetareve dixhital. sb

Pershendetje Zoti Berisha
Doja te ngreja nje shqetesim tek ju pasi ne asnje vend nuk mora nje zgjidhje.
Jam nje agjensi udhetimi dhe na refuzohet paga e luftes per 2 arsye: qe jemi biznes i lejuar te punojme dhe qe nuk kemi nderprer sigurimet.

Si mund te jet biznes i lejuar nje agjensi udhetimi nderkoh qe kufijte jan per tre muaj te mbyllur dhe pse duhet te nderpresim sigurimet kur ato i kemi per te ardhmen tone? Vetem zeri juaj mund te ndrryshoj dicka per ne. Faleminderit

PRSH Z BERISHA TE GJITHE PUNONJESIT E OST KANE MARE PAGA LUFTE PO LEKE NUK KANE TERHEQUR NJE ZOT E DI KU KANE PERFUNDUAR..RRESPEKT PER JU

I nderuar zoti Berisha kur do i shperndaj pagat e luftes 40000 lekshin ky genjeshtari jan shum e shum njerez si un qe skan marr as edhe nje qindark turp se ngeli duke thene edvin mafia qe i kan marr do i marrin zotri nuk i duam leket ne 2021 na duhen ne ket ko qe jemi pa pun …anonim ju lutem