Denoncimi i Berishës: Blendi Gonxhe, ekspert i vjedhjeve me rikonstruksione!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikiuar mesayhin e një qytetari i cili shkruan se, Blendi Gonxhe është ekspert i vjedhjeve me rikonstruksione.

Qytetari denoncon abuzimet në vazhdimësi me tenderët e godinës së kontrollit fizik të automjeteve nga Gonxhe.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Blendi Gonxhe, ekspert i vjedhjeve me rikonstruksione!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor!Uroj te jeni mire.Me sa duket moto e Rilindjes eshte shkatro dhe vidh nepermjet tenderit.Pa mbushur as 1 vit nga rikinstruksioni i godines se Drejtorise Rajonale te Sherbimit te Transportit Rrugor Tirane ose sic quhet rendom Drejtoria e Patentave ,Blendi Gonxhe me sa duket ka vendosur te vjedhi perseri.

Fillimish ishte godina e kontrollit fizik e cila gjasme u rikonstruktua.2 muaj zgjaten punimet dhe rezultati ishte spektakolar.Asnje ndryshim pervec ndryshimit te vendeve te mobiljeve.Tani e ka radhen ndertesa e regjistrimit e cila u be e re ne gusht dhe u perurua me tam tame.Tani u prish perseri dhe qytetaret jane te detyruar te rrine ne radhe dhe te marrin sherbim si sardele ne nje salle te improvizuar vetem per arsyen se eshte vendosur te vidhet perseri me tender.