Ballina Aktualitet Trafikanti i armëve, militant i flaktë i rilindjes dhe mik i ministrit...

Trafikanti i armëve, militant i flaktë i rilindjes dhe mik i ministrit Çuçi

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili shkruan se, arsenali i armëve që u kap në Gjirokastër,i perket Ilirjan Içit. Ai shkruan se, militanti i flaktë i rilindjes shumë shpejt do lirohet me ndërhyrjen e ministrit Çuçi i cili e ka mik familjar personin në fjalë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Trafikanti i armve Içi i lidhur me narkoministrin Çuçi!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor!

Arsenali i armeve qe u kap ne Gjirokaster,i perket Ilirjan Içit.

Personi militant i flakt i rilindjes shume shpejt do lirohet me nderhyrjen e ministrit Çuçi i cili e ka mik familjar personin ne fjale.

Mbesa e Ilirjan Içit eshte sekretare e Çuçit dhe guret kane filluar te levizin,prandaj dhe a’snje medja lokale nuk e jep me emer,por vetem me iniciale.

Ju lutem anonim.
Respekte doktor

Exit mobile version