Ndërhyn Rama, lirohet nga burgu shefi i policisë që përdhunoi vajzën e mitur në Komisariat

Një ditë pas arrestimit të tij nga SHÇBA, Shefi i Komisariatit të Pòlicisë në Fushë Arrëz, Izmir Duraku është liruar nga burgu.

Burime bëjnë me dije se prokuroria e ka cilësuar të paligjshëm arrestimin e tij, dhe se nuk ka gjetur prova për akzuat. Bëhet e ditur se, lirimi i tij u bë me urdhë nga lart.

policia arrestim 1 1