Ballina Aktualitet Foto/ Pasagjerët e “Air Albania” shpërthejnë në kor: Rama ik! Rama ik!…

Foto/ Pasagjerët e “Air Albania” shpërthejnë në kor: Rama ik! Rama ik!…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër postim të qytetarit dixhital, i cili tregon se çfarë po ndodh në një nga avionët e kompanisë ‘Air Albania’.

Sipas qytetarët një nga avionët e ‘Air Albania’ ka pësuar një defekt të rëndë teknik, duke lënë pasagjerët të presin për më shumë se dy orë në Frankfurt.

Për shkak të irritimit por dhe situatës kaotike, pasagjerët në kor kanë filluar thirrjet kundër kryeminsitrit: Rama ik! Rama ik!…

Exit mobile version