Ballina Aktualitet Goditen me sende të forta disa të rinj në Tiranë, njëri përfundon...

Goditen me sende të forta disa të rinj në Tiranë, njëri përfundon te Trauma

Një tjetër shèrr ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku disa të rinjë janë përfshirë në zonën e Saukut e për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plágosur rèndë.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se ky i fundit është nisur me urgjèncë drejt Spítalit të Traùmës. Ende janë të paqarta arsyet e këtij konflíkti të dhùnshëm si dhe emrat e personave të përfshirë.

Një sh.èrr i rè.ndë ka ndodhur pasditen e sotme mes të rinjve në mes në “Whisky-Bar” në zonën e ish-Bllokut. Një grup djemsh janë kò.nfliktuar dhe kanë g.òditur njëri-tjetrin me karrige, tavolina e shishe, por nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur kjo ngjarje trò.nditëse.

Faxweb.al mëson se shèrri ka ndodhur mes 2 grupeve njëri prej të cilëve njihet si “Çunat e Tomës” ndërsa tjetri si “Nipat e Qifes”. Gjithashtu mësohet se janë emra të njohur për sa i përket ngjarjeve të tilla, kryesisht inci.denteve dhe shèrreve që kanë shkaktuar nëpër klubet e Tiranës.

Exit mobile version