Arrestohet për drogë vëllai i kryebashkiakut të Ramës, ndërhyje nga lart për lirimin e tij

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, se mbrëmjen es otme është arrestuar në kushtet e flagrancës vëllai kryetarit Bandit i dënuar në Greqi të Bashkisë Mallakastër, Qerim Ismaili dhe djali i xhaxhait tij për kultivim të bimëve narkotike.

Qytetari i shkruan Berishës që ta publikojë shpejt këtë laj sepse kanë dnërhyrë nga lart për t’i liruar.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Arrestohet per droge vellai i narkokryetarit monist te Mallakastres!

Nderyrje te fuqishme nga narkoshteti per lirimin e tij.

Arrestohet per droge vellai i narkokryetarit monist te Mallakastres!
Nderyrje te fuqishme nga narkoshteti per lirimin e tij.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Mirembrema Doktor!

Para rreth nje ore jane arrestuar ne kushtet e flagrances vellai kryetarit Bandit i denuar ne Greqi te Bashkise Mallakaster Qerim Ismaili dhe djali xhaxhait tij per kultivim te bimeve narkotike.

Jane arrestuar ne shtepine e tyre ne Corrush Mallakster.

Ju lutem publikoheni se po behet lufte ne komisariat per lirimin e tyre! Per te ruajtur anonimatin e burimit informacionit ju lutem na ruani anoninamitin!

Qofsh mire.