Plantacione kanabisi në Dukagjin me porosi të Ramës si shpërblim për të votuar për PS

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Dukagjini, i cili shkruan se, në Plan e Pult janë mbjelle disa hektarë me kanabis me urdher te Cubit, i cili flet në emër të Edi Ramës. Ai shkruan se, Martin Cubi ka dhënë garanci në këto zona që s’do preken dhe si shpërblim don votat për PS me qëndru në pushtet.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Plantacione kanabisi ne Dukagjin me porosi te Rames.
Por Medicinal!!

Lexoni denoncimin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor Berisha. Un jam nje banor i zones Dukagjin zona tashme asht ba kolumbi nga kultivimi i droges. Me urdher te Cubit i ciki flet ne emer te Edi Rames ne Plan e Pult jan hektar te mbjella. Martin Cubi ka dhene garanci ne keyo zona qe sdo preken dhe si shperblim don votat per PS me qendru ne pushtet. Po ta nisi nji foto me pa sa asht ba droga ne Kasnec. Ku ushtaret e Martin Cubit punojne ne parcela dite e nate.