Rama tërbohet nga pritja madhështore që banorët e Kënetës i bënë liderit të opozitës

Kryeministri Rama është tërbuar pas pritjes madhështore që banorët e Kënetës në Durrës i bënë sot liderit të opozitës, Lulzim Basha.

Teksa poston foto nga pamjet e këtij takimi me qytetarë të shumtë, Rama shkruan: “Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni”.

Edhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka shpërndarë foto nga takimi i kreut të opozitës me banorët në Kënetë të Durrësit, duke u shprehur se, “është e tmerruar nga kjo shfaqje ekstreme papërgjegjshmërie”.

raaaaaa