Ballina Aktualitet Skandal/ U regjistrohen emrat sikur u është bërë testi i Covid-19 shqiptarëve...

Skandal/ U regjistrohen emrat sikur u është bërë testi i Covid-19 shqiptarëve që jetojnë në SHBA

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikur një tjetër denoncim të fortë, ku tregon skandalin e madh që po ndodh me testet për COVID-19.

Në mesazhin dërguar ish-Kryeministrit Berisha, qytetari thekson se rilindasit po regjistrojnë si persona që u ëhstë bërë testi i COVID 19 emrat e qytetarëve shqiptarë që jetojnë në SHBA.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Denoncon perdorimin e emrave te emigranteve qe jane ne SHBA sikur kane bere testin e covid19!

Lexoni mesazhin e emigrantit dixhital. sb

Pershendetje Doktor ju lutem verifikoni rastet te te testuarve sepse kam nje shok ketu ne neë york dhe ne rregjister rezulton familjarisht sikur ka bere testin.

Kriminale dhe e pa shpjegueshme Doktor betimi i hipokratit eshte te shpetoj njerez jo te mbush rregjistrat me emra qe nuk jetojne ne shqiperi duke justifikuar fatkeqesite e pandemine shqiptareve se kemi testuar eshte jashte cdo llogjike tek sanatoriumi jane mbushur rregjistrat plot fiktivisht.shpresoj tek doktor dhe i infermier ndershem ta bej publike kte kriminalitet.

Exit mobile version