Ballina News Berisha publikon videon, ja si e fsheh qeveria atentatin në Tropojë

Berisha publikon videon, ja si e fsheh qeveria atentatin në Tropojë

Ish kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në facebook një Video ku sipas qytetarit që i ka shkruar ka patur një tentativë për atentat në Tropojë.

“Atentat në Tropojë, Gjeneral Hashashi dhe Ardi Xhafa fshehin ngjarjen”, shkruan Berisha ne një shëbim që shoqëron edhe mesazhin edhe videon që ka mbërritur në adresë të tij.

Ja postimi i plotë:

Atentat në Tropojë, Gjeneral Hashashi dhe Ardi Xhafa fshehin ngjarjen.

Ky është ligji i mafies së narkoshtetit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Peshendetje Doktor, dje në Tropojë në fshatin Sopot ndodhi një tentativë vrasje por për fat të mirë viktima i pau autorët edhe u hodh nga kati i dytë e iku me një plumb në krah. Shteti rilindjes fsheh ngjarjen. Z. Berisha te them se siç shihen ne vidjo kan hyrë të armatosur mrena në lokal viktima sa i ka par është hudh nga dritarja e katit dytë, në ikje e siper e ka kap plumi në krahë. Di te them se babai i tij quhet Baram Rexhepi nga sopoti.. autoret nuk dihen.

Exit mobile version