Berisha publikon Videon: Oligarkët e Ramës po shkatërrojnë bukuritë natyrore edhe në Drimadhe!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, oligarkë pranë Ramës po shkatërrojnë bukuritë natyrore në Drimadhe.

Qytetari shkruan se, Lorenc Gjikuria është oligarku i Ramës po hap gropë për ndërtim dhe merrë inerte në Drimale.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Shikoni krimin qe po ndodh ne Drimadhe!

Qytetari dixhital denoncon benjaminin e Edvinit qe nderton dhe merr inerte buze uji!

Krim i rende mjedisor shteteror!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e tij. sb

Pershendetje dr Lorenc gjikuria esht oligarku rames po hape grope per ndertim dhe merre inerte ne Drimale. njoftova 129 ata e njoftuan dhe au hoqi skrepin me vrap sepse keta jane bashke jane narkotrafikant kam shkruajt dhe te komisariati dixhital dhe asnje gje si kan ber sot dhe dallendyshe bicit i kam.shkruajt po asnje mase deri tani eshte i lidhur shume me Ramen vetem.te ju besoj se mund ta beni kte gjeja ku e ke dhe germimin e ber nga Lorenc gjikuria ne dhermi. mund ta publikosh

Shikoni krimin qe po ndodh ne Drimadhe!Qytetari dixhital denoncon benjaminin e Edvinit qe nderton dhe merr inerte buze uji!Krim i rende mjedisor shteteror!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e tij. sbPershendetje dr Lorenc gjikuria esht oligarku rames po hape grope per ndertim dhe merre inerte ne Drimale,njoftova 129 ata e njoftuan dhe au hoqi skrepin me vrapSepse keta jane bashke jane narkotrafikant kam shkruajt dhe te komisariati dixhitaldhe asnje gje si kan ber sot dhe dallendyshe bicit i kam.shkruajt po asnje mase deri tani eshte i lidhur shume me Ramen vetem.te ju besoj se mund ta beni kte gjeja ku e ke dhe germimin e ber nga Lorenc gjikuria ne dhermi. mund ta publikosh

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 28. Mai 2020