Bardhi publikon Videon: Solidaritet mes çunave problematikë!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar disa pamje dhe regjistrime të vjedhjes së votave nga qeveria e Edi Ramës.

Reagimi i plotë

Një politikan që bëhet Kryeministër me ndihmën e krimit të organizuar, nuk ka sesi të sillet ndryshe veçse si mafioz.

Flet si Banda e Shijakut, vepron si Banda e Lushnjes, vjedh si Banda e Durrësit, mashtron si Habiljat e Vlorës, i fshihet drejtësisë si Eskobari i Ballkanit. Ky quhet solidaritet midis çunave problematik! Njerëzore! 😂

https://www.facebook.com/gazment.bardhi/videos/10222678187813049/