Ballina Aktualitet Video-skandal! Policët e Veliajt shtrijnë në tokë të riun dhe i marrin...

Video-skandal! Policët e Veliajt shtrijnë në tokë të riun dhe i marrin kanaçet, reagoimi I fortë I Berishës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video nga momenti kur policët bashkiakë në Tiranë dhunojnë një të ri të komunitetit rom.

Berisha shkruan në një postim në FAcebook se, ky është një banditizëm racist i narkobanditëve të bashkisë së Lal Plehut ndaj një të riu rom.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Banditizem racist i narkobanditeve te bashkise se Lal Plehut ndaj nje te riu rom! Turp! Krim!
Ai mblidhte shishe plastike per kafshaten e gojes. Narkohorrat i konfiskojne.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mbrëma Doktor, mbrëmë në darkë dje në pallatet Yzberisht. Policia Bashkiake godet një qytetar Rom që mbushte kanaçe. Gjithë të mirat

Exit mobile version