Ballina Aktualitet Foto/ Lleshi në Lezhë përkrah të dënuarit për trafike droge

Foto/ Lleshi në Lezhë përkrah të dënuarit për trafike droge

Gjatë një vizite në Lezhë, ministri i brendshëm dhe përfaqësuesi i PS për këtë qark, Sandër Lleshi, ka patur pranë vetes një të dëntuar për trafik droge.

Këtë thotë mesazhi që një qytetar ka dërguar në Facebook-un e ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas tij, personi në foto quhet Altin Shtjefni dhe ka qenë i dënuar në Francë.

“Gjeneral Hashashi shoqërohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital”, shkruan Berisha.

‘Përshëndetje Doktor. Sot ministri Lleshaj me të dënuarin për trafik droge në Francë. Altin Shtjefni quhet zotëria që kam qarkuar me të zezë”, shkruan qytetari.

Exit mobile version