Video/ Policët e Lleshit shkojnë për sekuestrim háshashi, por bëhen‘ tapë’ dhe…

Një video skandaloze është bërë virale në rrjetet sociale ku shihen disa efektivë policie të cilët kanë harruar punën dhe kanë nisur të festojnë.

Policët e Llesh kimikut kishin shkuar për aksion në Gramsh për sekuestrím háshashi dhe janë bashkuar me banorët e zonës për të shijuar disa momente qejfi.

Nën efektin e alkoolit, këndojnë e kërcejnë dhe filmojnë njëri-tjetrin duke qeshur.

Për këtë ngjarje ka reaguar edhe ish-Kryeministri Berisha i cili ka publikuar edhe videon.

“Aksion i fuqishëm i narkopolicisë kundra drogës në Gramsh! sb”, shkruan Berisha.

Aksion i fuqishem i narkopolicise kundra droges ne Gramsh! sb

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 21. Mai 2020