Banditët me uniformë dhe trafikantët e drogës që promovoi Rama në rrjeshtin e parë të dhunës ndaj artistëve

Nënkryetari i PD, Edi Paloka shprehet se, të gjithë ata që janë në listën që SHISH i ka dorzuar Ramës për punjonjësit e policisë që janë implikuar direkt në kultivimin dhe trafikimin e kanabisit janë promovuar dhe janë në rrjeshtin e parë të dhunës ndaj artistëve, gazetarëve, intelektualëve dhe qytetarëve në protestë.

Reagimi i plotë

Nje fakt shume interesant po konfirmohet pas verifikimit te çdo banditi me uniforme qe eshte perdorur per te dhunuar artistet, gazetaret, intelektualet dhe qytetaret protestues…pothuajse te gjithe ata jane ne listen qe SHISH i ka dorzuar Rames per punjonjesit e policise qe jane implikuar direkt ne kultivimin dhe trafikimin e kanabisit. Sot ata jane promovuar dhe jane ne rrjeshtin e pare te dhunes!

P.S
Besoj e dini dhe vete qe maska pak te fsheh dhe me apo pa numra identifikues ,shoku ne krah tregon gjithnje…