Ballina Sport Foto/ Pa flokë dhe transformim drástik. Çfarë po ndodh me David Beckham?

Foto/ Pa flokë dhe transformim drástik. Çfarë po ndodh me David Beckham?

David Beckham është transformuar total;isht gjatë p[eriudhës së karantinës, dhe këtë e dëshmojnë fotot e mëposhtmë që po bëjnë xhiron nëpër mediat e huaja.

Ish-futbollsti mesa duket nuk e ka kaluar në mënyrën më të mirë të mundshme situatën globale ndërsa është vënë re një rënie drástike e flokëve të tij, dy vjet pasi u përfol për transplant flokësh.

Me kombësi angleze dhe baba i katër fëmijëve, 45-vjeçari është parë pothuajse gjithmonë me një nga kapelet e tij, një mënyrë kjo për të fshehur problemin me flokët natyrisht. Ish-sulmuesi është fotografuar duke ecur në rrugët e Kotsuollds dhe duket qartë që ka flokë tepër të rrallë.

Exit mobile version