Ballina Politikë Deklarata e fôrtë ndaj Ramës: Ditë trònditëse po të presin…

Deklarata e fôrtë ndaj Ramës: Ditë trònditëse po të presin…

Nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar deklaratën e sotme të kryeministrit Edi Rama i cili iu përgjigj pyetjes së gazetarëve nëse është i mundshëm një koalicion me partinë që themeloi Ilir Meta.

Vasili shprehet se kurrë nuk do të bëhet diçka e tillë ndërsa thekson se Rama është i dashuruar, i përdorur dhe i kapur nga narkotrafikantët dhe oligarkët kundër popullit.

“LSI eshte dhe do te jete pergjithmone vetem e vetem me popullin, perballe dhe kunder Edi Rames, narkòtrafikanteve dhe òligarkeve”, shkruan Vasili, teksa e paralajmëron kryeministrin se ditë trònditëse e presin.

Reagimi i plotë: LSI me Edi Ramen? KURRE!

Edi Rama eshte i dashuruar,i perdorur dhe i kapur nga narkòtrafikantet dhe òligarket kunder popullit te tij. LSI eshte dhe do te jete pergjithmone vetem e vetem me popullin, perballe dhe kunder Edi Rames, narkòtrafikanteve dhe òligarkeve.

Dite trònditese e presin Edi Ramen, tashme te vetmuar te bráktisur edhe nga klientet e vet te dròges dhe PPP-ve. Limoni i shtrydhur te njejtin fund ka pasur gjithmone. Edi Rama e hùmbi edhe kohen per te ikur…!

Exit mobile version