Video/ Aeroplan me drogë në Dibër, Berisha: Covid-19 dhe narkoflota janë aleatët më të mirë!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video të dërguar nga një qytetar nga Dibra ku shikohet një aeroplan droge. Qytetari shkruan se ky aeroplan i vogël po transporton drogë nga Dibra.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Covid19 dhe narkoflota jane aleatet me te mire!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje dokor
Jam nje djal dibran
Dhe ne kohe karantine dolem ne piknik me shoqerine dhe ne zonen e arrasit ketu ne diber rreth ores 20:00 kemi konstatuar nje aeroplan te vogel qe u ngrit ne qiell.
Po ju dergoj dhe vidjon e aeroplanit me droge qe u ngrit nga dibra.

Covid19 dhe narkoflota jane aleatet me te mire!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sbPershendetje dokorJam nje djal dibranDhe ne kohe karantine dolem ne piknik me shoqerine dhe ne zonen e arrasit ketu ne diber rreth ores 20:00 kemi konstatuar nje aeroplan te vogel qe u ngrit ne qiellPo ju dergoj dhe vidjon e aeroplanit me droge qe u ngrit nga dibra.

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 11. Mai 2020