Ballina Aktualitet Berisha publikon videon: Ndihmat i marrin punonjësit e policisë, të papunët mbeten...

Berisha publikon videon: Ndihmat i marrin punonjësit e policisë, të papunët mbeten me gisht në gojë

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video të dërguar nga një qytetar nga Elbasani, i cili denoncon ndarjen e mndihmave. Qytetari shkruan se ndihmat i kanë marrë punonjësit e policisë, ndërsa qytetarët e papunë kanë mbetur me gish në gojë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ndahen ndihma por vetem per narkopolicine!
Te papunet mbeten me gisht ne goje!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

prsh ndodhi live tani ne nje lagje ne elbasan .. incidendi filloj per shkak se zonja me kutin e ushqimeve ne dor eshte nje punonjese policie dhe situata agravoj ndyshe te papunet fugarenjt dhe ata me ndihme socjale azgje nuk moren .. sheteti qe duam 😓 flm nqs e postoni.

Exit mobile version