Revolta/ Qytetarët e karantinuar në hotele shpërthejnë me thirrjet: Rama ik! (Video)

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të disa qytetarëve të karantinuar, të cilët kanë shpërthyer në thirrje “Rama ik”.

Berisha shkruan në reagimin e tij se, video është bërë në një hotel në Shëngjin. Berisha teska ka publikuar dhe videon, duke shkruar se hoteli është burg për ta.

“Në një hotel/burg në Shëngjin. Të rikthyerit thërrasin “Rama ik”, shkruan Berisha.

Qindra qytetarë janë karantinuar në hotele, pasi kanë ardhur nga shtete të tjera, që janë shpallur si zona të kuqe.

Ne nje hotel/burg ne Shengjin. Te rikthyerit therrasin “Rama ik!”! sb

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 3. Mai 2020