Kim Jong Un shfaqet pas 20 ditësh, u fol për një operacion në zemër, por ja çfarë i ka ndodhur në krah (Foto)

Prej ditësh mediat botërore aluduan rreth një operacioni që mund të ketë bërë diktatori i Koresë së Veriut Kim Jong Un.

Sipas burimeve ende të pa konfirmuara nga vendi hermetik thuhet se ndërhyrja ka qenë në zemër.

Në shfaqjen e fundit, pas 20 ditësh që ishte zhdukuar, diktatori i Koresë së Veriut shihet se ka shenja shpimi me gjilpërë në kyçin e dorës.

Sipas The Sun, kjo fakton se ai ka patur probleme shëndetësore dhe i është nënshtruar operacionit në zemër.

c2