Video/ Prerja e pyjeve s’do t’ia dijë për pandemi: “Masakër” në Librazhd nga firma e lidhur me Taulant Ballën

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video ku shikohet prerja masive e pyjeve në Stravaj të Librazhdit nga firma e lidhur me deputetin e PS, Taulant Balla.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Prerje masive e pyjeve me Stravaj, Librazhd nga firma te lidhura me Taulant Bego Yaris.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e denoncimit te qytetarit dixhital. sb

Pershndetje dr. Firma te lidhura me tualant ballen në librazhd stravaj po bejne prerje masive te pyjeve,zbresin 20 kamjon në dit me dru tetposht dhe policia e edit nuk i merr masat kto dit zbresin në dark sa erret që bohet nate.

Prerje masive e pyjeve me Stravaj, Librazhd nga firma te lidhura me Taulant Bego Yaris.Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e denoncimit te qytetarit dixhital. sbPershndetje dr firma te lidhura me tualant ballen në librazhd stravaj po bejne prerje masive te pyjeve,zbresin 20 kamjon në dit me dru tetposht dhe policia e edit nuk i merr masat kto dit zbresin në dark sa erret që bohet nat

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 29. April 2020