Lëkundje tërmeti në Tiranë dhe Durrës

Një tërmet me magnitudë 3.1 ballë është ndjerë mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe në Durrës.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Shijak dhe thëllësia e tij ka qenë 2km. Deri tani nuk bëhet e ditur për dëme materiale.

22 8