Paloka publikon videon: Ja prova e idiotësisë…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës së Ramës, icili tha se, “ka njohur shefat e “Bild”-it dhe “për shoqni” është tërhequr nga gjyqi”!

Reagimi i Palokës

Ja dhe prova e të gjithë idiotsisë politike dhe njerëzore që personifikohen tek kryeministri i këtij vendi.

Paska njohur shefat e “Bild”-it dhe “për shoqni” qenka tërhequr nga gjyqi…! “Njerëzore”, shkruan ai njerëzori.

Po me sa duket ata (shefat e “Bild”-it) nuk kanë të njëjtin koncept si kryeministri ynë për “shoqninë” e nuk janë aq “njerëzorë” … Ata nuk janë tërhequr nga akuzat dhe denoncimet, përkundrazi…

Ja dhe prova e te gjithe idiotsise politike dhe njerezore qe personifikohen tek kryeministri i ketij vendi. Paska njohur shefat e “Bild”-it dhe “per shoqni” qenka terhequr nga gjyqi…! “Njerezore” -shkruan ai njerezori. Po me sa duket ata ( shefat e “Bild”-it) nuk kane te njejtin koncept si kryeministri yne per “shoqnine” e nuk jane aq “njerezore” …Ata nuk jane terhequr nga akuzat dhe denoncimet ,PERKUNDRAZI

Gepostet von Edi Paloka am Mittwoch, 22. April 2020