Banda e Qazim Sejdinit rreh babain e Suel Çelës në mes të Elbasanit, policia fsheh krimin

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, banda e Qazim Sejdinit rreh ish ortakun e tij, Petrit Çelën, babin e Suel Çelës në mes të Elbasanit.

Qytetari shkruan se, krimi u fsheh nga policia.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Banda e Don Lales ben per spital Petrit Çelen.Narkopolicia fsheh aktin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor.. Ju lutem ta merrni ne konsiderate kete informacion. Banda e Qazim Sejdinit rreh ish ortakun e tij Petrit Celen, babim e Suel Celes ne mes te Elbasanit. Media edhr policia nuk e bejne te ditur. Petrit Cela ndoshet te spitali Amerikan ne tiran. Ju faleminderit dhe anonim ju lutem.