Berisha denoncon skandalin: Ja si po vjedh narkoshteti nëpërmjet OSHEE qytetarët!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, familja e tij ka mbi një muaj e gjysëm që nuk ndodhet në shtëpi në Tiranë sepse kanë ikur në fshat në Mirditë për shkak të koronavirusit ndërsa OSHEE i ka sjellë faturën e dritave 75 mijë lekë të vjetra.

Qytetari shkruan se, kjo është një vjedhje aq e rëndë që po i bëhet dhe që nuk beson të ndodhë në asnjë vend të botës diçka e tillë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ja si po u vjedh narkoshteti nepermjet OSHEE qytetaret!

Lexoni denoncimet e tyre! sb

Pershendetje zoti sali berisha e njejta gje i ka ndodhut edhe familjes time tek shpia ne tiranë , familja ime ka mbi nje muaj e gjys qe sesht tek shtepia ne tiran sepse kan ik ne fshat ne mirdit per shkak te korona virusit edhe na ka ardh fatura e dritave pa qen njeri nshpi , edhe pa qen asgje ne funksion 75mij lek te vjetra , kjo esht nje vjedhje aq e rend qe po i behet popullit shqiptar qe nuk besoj te ndodhi ne asnje vend te botes dickae till.

Zoti Berisha ju uroj shendet. Per te fshehur vjedhjet qe OSHE i beri popullit me mbifaturimet janar,shkurt,mars ka filluar te nderroje sahatet e energjise ne mase. Sauk i ri fushate nderrimi sahatesh shpi me shpi